Главная » Статьи » Анонс

ЗНО 2016. Освіта в Україні.

25 лютого 2016 року об 11.00 відбудеться урочисте відкриття виставки за участі кращих музичних оркестрів та диригентів головних мистецьких та музичних навчальних закладів України. 25 лютого 2016 року о 14.00 відбудеться спеціально створений профорієнтаційний соціальний проект під гаслом: «МОЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ – МОЯ ГАРМОНІЯ», спільно з провідними високопрофесійними експертами-психологами телеканалу СТБ, професійними профорієнтологами, практиками, державними діячами досвід, знання і кваліфікація яких дозволять розглянути ці питання глибинно і забезпечать успішне їх вирішення. Мета соціального проекту «МОЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ – МОЯ ГАРМОНІЯ» – допомогти молодим людям визначитися зі своєю професією, аби у майбутньому вони не заповнили нішу безробітних або тих, що працюють не за фахом; допомогти розкрити їхній справжній внутрішній потенціал з метою досягнення ними вершин професійної майстерності у вчасно обраній сфері трудової діяльності. Соціальний проект під гаслом: «МОЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ – МОЯ ГАРМОНІЯ» присвячений обговоренню таких тем:  1. Сучасний стан українського ринку праці та його потреби.  2. Алгоритм прийняття рішення у виборі професії. Оцінювання здатності і схильності дитини, з урахуванням її власних побажань, психологічних особливостей та здібностей. Різновиди спеціальностей та нові професії. 3. Правова допомога, спрямована на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі порушення. Особливості професії юриста.  4. Створення атмосфери, яка б стимулювала молодь до визначення свого таланту та здібностей.  5. Відчуття гармонії - це ідеальне відображення того, що молодь правильно обрала свою спеціальність і не збилася з потрібного курсу, який відповідає їхній вдачі, таланту, особистим якостям, унікальності та розумінню того, що кожен прагне від життя.6. Шлях вибору спеціальності та побудова успішної кар’єри від відомих українських зірок. 7.Спілкування з учасниками. Запитання та відповіді. До участі запрошено посадовців, провідних високопрофесійних психологів, експертів та практиків України, досвід, знання і кваліфікація яких дозволять розглянути ці питання глибинно і забезпечать успішне їх вирішення.

Дмитро Карпачов – відомий український психолог і телеведучий телеканалуü СТБ таких соціально-психологічних проектів, як: «Кохана ми вбиваємо дітей», «Детектор брехні», «Вагітна у 16», пост-шоу «Доньки- матері» і сімейний реаліті- проект «Врятуйте нашу сім'ю!».  Вікторія Любаревич-Торхова – експерт-психолог телеканалу СТБ «Кохана, миü вбиваємо дітей», фахівець з нейропсихології когнітивного розвитку.  Сніжана Єгорова – відома українська акторка і телеведуча, експерт-психологü телеканалу СТБ соціально-психологічного проекту: «Кохана, ми вбиваємо дітей!».  Михаило Присяжнюк – адвокат, юрист, експерт проектів: «Один за всіх»,ü «Вагітна у 16», пост-шоу «Врятуйте нашу сім'ю!» та «Все буде добре».  Костянтин Грубич – український телеведучий, журналіст – репортер, керівникü проекту «Знак якості» на телеканалі «Інтер»;  Борис Пахоль - психолог, бізнес-тренер, консультант, ведучий проектуü «Половинки» на Новому каналі;  Ганна Кушнерук — психоаналітик, фахівець в області прикладного психоаналізу,ü бізнес-психолог, експерт проектів СТБ, ведуча проекту «За живе».  Ала Ковальчук - пройшла шлях від кравчині до майстра кулінара і експерта шоуü "Все буде смачно" з величезним потенціалом і твердою життєвою позицією, учасниця кулінарного шоу «МастерШеф», переможниця другого сезону шоу «Кулінарна династія». Завдяки своїй простоті та душевності Алла Ковальчук отримала негласний титул народної чемпіонки всіх кулінарних проектів на ТБ.  Представники від Міністерства освіти і науки України;ü  Представник від Національної академії педагогічних наук України;ü  Представник від Державної служби зайнятості.ü Соціальний проект сприятиме остаточному визначенню з майбутньою професією, стимулюватиме молодь в Україні до прагнення удосконалюватись, розвиватись, навчатись;

Мета: показати нерозривний зв'язок між бажаною професією й необхідною освітою, з бажанням вчитися заради своєї мрії, свого майбутнього; описати специфіку різних спеціальностей; виправити негативний імідж «не престижних» спеціальностей; допомогти розібратися у своїх особистісних якостях (схильностях, здібностях), відчуваючи гармонію.

УВАГА!!! 25.02.2016 року о 14.00 Міністерство освіти і науки України презентує для молоді надважливий і найактуальніший методичний семінар: «Запобігання торгівлі людьми у контексті міжнародної практики». Ще важливий захід у рамках виставки освіти на який ми Вас гостинно запрошуємо і який є вкрай важливим для нашої країни. За словами організаторів виставки, провідна ідея благодійного патріотичного проекту, який відбудеться 25.02.2016 року о 15.00 – об'єднати кожного під гаслом: «Моє ім’я - Батьківщина. Моє ім’я - Україна. Україна - це Я, Україна - це Ти!» та здійснити творчий пошук ефективних форм освітньо-виховної роботи молоді щодо відродження українського стилю і національних традицій, української культури, із щирими українськими піснями та звичаями, що відкриють душу і серце, та сприяти формуванню у дітей й молоді почуття патріотизму громадянина України і національної гідності. Як свідчать дані соціологічних досліджень, рівень патріотизму українських громадян є недостатньо високим. 40% молодих українців не хотіли б проживати в Україні, а прагнуть виїхати в країни зарубіжжя. Ще кожен шостий громадянин України бажає емігрувати назавжди. Кожен десятий опитаний зовсім не пишається своїм громадянством. Тому необхідно долучитися до важливої справи соціального становлення дітей і молоді, розвитку духовності та зміцнення моральних засад, виховання у молоді патріотизму, любові та поваги, формування у юного покоління національної гідності, особистісних рис громадянина Української держави, пропаганда кращих здобутків українського суспільства, виховання почуття гордості громадян за свою Батьківщину. Мета проекту ‒ наголосити на тому, що Україна ‒ країна величезних можливостей, а українська освіта є найкращою в світі. А також продемонструвати славетні навчальні заклади, якими пишається країна. Саме такий підхід буде сприяти поліпшенню української економіки і соціальної політики вже сьогодні. Адже наша талановита молодь має навчатися саме на території України в сучасному українському конкурентоспроможному середовищі, а не виїжджати за кордон. У зв’язку зі щирим бажанням талановитої молоді підтримати дух бійців, які перебувають у зоні АТО на сході України.

Учасники Проекту - патріоти України, такі відомі зірки, як: Марія Яремчук, Роман Ващук, Оксамита, група «Територія світла», Олена Яловик, СПІВАК Хас, «Тріода», Anna KaZka - Мрія (Гімн руху "Мрійники"), Шоу «Україна єдина», Театр Пісні « Джерела»,  Олена Яловик, Група Хрущ,   спiвачка  ДАРИНА, артисти з латиноамериканських танцiв Борис Яковенко, Марiя Пиндус. 

Анна Тинчер  победитель детского Евровидения,Карен  Макарчук( ведущий, Х фактор, Шанс),

юный посол мира Дарина Коломыцька  и шоу "Мрiйники Украiни"

Організатори вирішили зробити свій внесок до такої важливої дитячої ініціативи та запровадити і поєднати ще один соціальний проект – «Від серця дитини до серця воїна».Мета проекту ‒ зігріти серця та зміцнити дух українських героїв. На виставці усі бажаючі за підтримки талановитих майстринь виготовлять власними руками зворушливі подарунки. Діти матимуть змогу змайструвати янголів-охоронців, ляльок-мотанок, сердечка, подарунки з фетру, українські стрічки, хрестики з бісеру та познайомитись з технiкою декупажу i отримати ази з ораторського мистецтва. Наприкiнцi усi гостi мають змогу поринути у яскравий свiт з латиноамериканських танців. Обереги, зроблені з любов’ю дитячими руками, охоронятимуть українських вояків від усього лихого. Усі вироби буде передано волонтерам, які, доставлять їх адресатам у найгарячіші точки. Виставка відбудеться за активної участі та підтримки: - Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти; - Міністерства освіти і науки України; Міністерства молоді та спорту України; - Міністерства культури України; - Загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ»; - Національної академії педагогічних наук України; - Київської міської державної адміністрації; -Національної академії наук України; -

Київської обласної державної адміністрації;- Державного агентства з питань електронного урядування України; - Спілки ректорів вищих навчальних закладів України; - Профспілки працівників освіти і наук

Отже ділова програма виставки.

25 лютого 2016 року об 11.00 відбудеться урочисте відкриття виставки за участі кращих музичних оркестрів та диригентів головних мистецьких та музичних навчальних закладів України.

25 лютого 2016 року о 14.00 відбудеться спеціально створений профорієнтаційний соціальний проект під гаслом: «МОЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ – МОЯ ГАРМОНІЯ», спільно з провідними високопрофесійними експертами-психологами телеканалу СТБ, професійними профорієнтологами, практиками, державними діячами досвід, знання і кваліфікація яких дозволять розглянути ці питання глибинно і забезпечать успішне їх вирішення.

 26 лютого 2016 року о 14.00 Міністерство освіти і науки України презентує для надважливий методичний семінар, який неодмінно знадобиться у житті молодим людям: «Запобігання торгівлі людьми у контексті міжнародної практики»

26 лютого 2016 року – патріотичний соціальний проект: «Моє ім’я Батьківщина, моє ім’я – Україна, Україна – це я. Україна – це ми» за участі відомих українських зырок. 26 лютого 2016 року з 14.00 по 17.00 – Соціальний проект: «Від серця дитини до серця воїна», де руками дітей будуть виготовлені вироби, які будеть передані в найгарячіші точки сходу України.

27 лютого 2016 року о 12.00 Урочисте закриття виставки

Місце проведення: "Міжнародний Виставковий Центр" - "МВЦ" м.Київ,Броварський проспект, 15, ст. метро Лівобережна

 

Категория: Анонс | Добавил: KSANKIN1 (15.02.2016)
Просмотров: 475 | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar