Главная » Статьи » Анонс

Лайма Вайкуле. Концерти, на які ви чекали

Стильна та яскрава, вона йде по життю "легкой джазовой походкой". Голос Лайми Вайкуле, її манеру виконання не сплутаєш із жодною іншою, а сценічний образ, що вважався в СРСР надто західним, неможливо повторити.

З'явившись на екранах у середині 80-х, латвійська співачка із сяючою посмішкою і теплим балтійським акцентом одразу ж посіла одне з головних місць у зоряному списку. Популярною вона стала завдяки участі у творчому вечорі Раймонда Паулса, що транслювався на телебаченні. Пісні у виконанні Вайкуле почали звучати звідусіль.

Смілива і відкрита до всього нового, Лайма брала участь у музичних фестивалях, працювала з американськими продюсерами, знімалася в кіно... На сьогодні в її дискографії 12 альбомів, останній із них – «Atkal Mājās» – повністю рідною мовою. Платівки Вайкуле розійшился світом загальним тиражем понад 20 мільйонів екземплярів.

Незважаючи на те, що співачка активно гастролює, в Києві вона буває нечасто, тому концерти Лайми Вайкуле у Палаці "Україна" стануть особливою зустріччю з прихильниками. Ваші улюблені "Ещё не вечер",  "Листья желтые", "О чем играет пианист", "Я вышла на Пикадилли" та нові пісні неперевершеної Лайми звучатимуть для вас 18 та 19 березня. Далі співачка відвідає Харків, Одесу та Львів.

Не пропустіть концерти, на які ви чекали!..

Замовити квитки можна на сайтах
www.parter.uawww.karabas.com и www.lajma-vajkule.com.ua

Категория: Анонс | Добавил: Юлия (16.03.2016)
Просмотров: 723 | Теги: Лайма Вайкуле | Рейтинг: 4.4/5
Всего комментариев: 0
avatar