Главная » Статьи » Анонс

Юна Пані України

Організатор заходу – всеукраїнське видання «Ukrainian people».

Генеральні призові партнери: туристична фірма "Elita-Tour" спільно з ЮніорБанком Печерської філії ПриватБанку. 

Генеральним медіа-партнером заходу виступає Оbozrevatel.com. Медіа підтримка: радіо «Європа+», Веб-портали: «Wedding.ua», «Alwaysbusymama», Блог-платформа «Vopros.ua», «Голос.юа», Ресурсний центр «ГУРТ»; журнали: «Оксамит», «Star brothers», «О'блік»; телеканали: «Роса ТВ», «Maxxi TV», а також інформаційне агентство новин «112 Україна».

Учасники конкурсу – 30 дівчата, віком від 4 до 14 років, які представляють той чи інший регіон України, зокрема діти-переселенці із зони АТО. 

Ведучі вечора: Анна Олицька та Вячеслав Матюхін.

У програмі: Зіркове журі та ведучі, хореографія від талановитого Віталія Загоруйко, виступи відомих виконавців української естради, благодійне свято для дітей! 

 «Сьогодні дуже важливо розуміти, що наші діти - це майбутнє покоління України, їх потрібно оточувати добром і любов'ю, давати їм розуміння того, що вони в безпеці! Кожному українцю необхідно подавати приклад турботливого друга та товариша. Всім разом показувати те, що українці – єдина нація, відповідальна громада!» - зазначає головний редактор Всеукраїнського видання «Ukrainian people», автор ідеї проекту «Юна пані України» Тетяна Середа.

Основною ідеєю проекту є залучити до творчої та благодійної діяльності близько 100 дітей із різних регіонів країни та дітей переселенців. А також подарувати їм святковий настрій, відчуття захисту та підтримки з боку українців.

*Для гостей дитячого свята реєстрація за телефоном: (098)665 28 55, (050) 827 30 27

Категория: Анонс | Добавил: nikiphorov (25.05.2015)
Просмотров: 283 | Теги: Lilu, Анна-Марія, Юна Пані України, Брати Борисенко, Чайхона базар, Владислав Курасов | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar