Главная » Статьи » Анонс

БЛАГОДІЙНА КОНЦЕРТНО РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАММА «НАЗУСТРІЧ МРІЇ»

Наші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами.

Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була б наша планета?—

Чи були б моря такими синіми?—

Гори — височенними?—

Ліси — таємничими?—

Чи шумів би затишно дощ, а сонце тішило своїм теплом і світлом? Земля без дітей? ...Ні, не уявити цього. Тому й звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло: «Мир дітям планети Земля!»

Тому щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.

Видатні люди з усієї України –співаки, актори  та громадські діячі об’єдналися з юними і талановитими артистами у святковій концертній програмі «Назустріч мрії…». Гості концертної програми – діти з дитячих будинків Києва та області, діти переселенці та діти  з багатодітних сімей. Концертна програма проходитиме в Київському планетарії, де на куполі зоряного неба транслюватимуться відеоролики з улюблених мультфільмів!! А саундреки з мультиків разом із зірками виконуватимуть маленькі артисти школи естрадного виконавства Dream School.  

Організатори: Заслужений діяч естрадного мистецтва України Неллі Погрібна, Школа Естрадного виконавства Dream School. 

За підтримки Університету сучасних знань, благодійного фонду «Соняшник» та Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі»

 
Категория: Анонс | Добавил: Юлия (29.05.2016)
Просмотров: 168 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar