Главная » 2016 » Апрель » 13
16:47

Заспіай Нашу Освіту з Володимиром Шипко!

Володимир Шипко - молодий, талановитий юнак, студент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Маючи успіхи у навчанні за фахом, Вова не уявляє свого життя без творчості. Усвідомлюючи значення культурної спадщини українців, захоплюючись творами видатних вітчизняних митців, Вова Шипко вперше поєднав найкращі поетичні твори з сучасною авторською музикою, записавши альбом «ЗНО». 

 

«Все почалося з того, що в 11 класі мені необхідно було отримати максимальні бали, щоб поступити в один з кращих ВНЗ країни. Для отримання максимального балу з української мови та літератури в моїй школі необхідно було зробити творчу роботу. Я на уроці відразу підібрав акорди на вірш « Ви знаєте, як липа шелестить». У момент виконання в мене складалося враження, що я відчував кожного слухача, отримував якісь особливі емоції від гри. Це сподобалося однокласникам, і я вирішив, що можна записати цілісний альбом. Деякі пісні народилися самі, складно навіть зрозуміти, звідки прийшли ті чи інші ідеї. Однозначно, мені дуже подобається творчий процес, на який мене і надихнули твори авторів української літератури ».

Поєднуючи кращі надбання української поезії з новітніми поглядами, мелодіями та власним творчим баченням сучасної української музики, Вова Шипко записав 9 пісень на вірші видатних українських авторів, серед яких: 

 

Володимир Сосюра «Любіть Україну» 

Василь Стус «Як добре те, що смерті не боюсь я»

Максим Рильський «Молюсь і вірю» 

Григорій Сковорода «De Libertate» 

Микола Вороний «Блакитна Панна» 

Павло Тичина «Ви знаєте, як липа шелестить» 

Ліна Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать» 

Олександр Олесь «О слово рідне» 

 

 

Немає значення, чуєте ви ці слова вперше чи знаєте напам'ять: милозвучна українська мова, новітні мелодії у поєднанні з неабияким вокалом не залишать вас байдужими. 

 

Володимир Шипко - перший, хто записав власний альбом на вірші, які винесені для обов’язкового вивчення для складання зовнішнього незалежного оцінювання. 

 

 

Мета Вови не лише привернути увагу до одних з найкращих творів українських авторів, але й підняти рівень популярності української літератури серед молоді, сприяти кращому засвоєнню віршів школярами завдяки новому формату матеріала. Окрім цього, такий підхід створення сучасної музики розвиває українську культуру ХХІ століття. Це новий формат. Результат творчої діяльності Володимира Шипко можна використовувати у навчальному процесі, адже це значно полегшує засвоєння матеріалу школярами та дає можливість зробити уроки більш інтерактивними, відходячи від одноманітності. «Слова видатних українських поетів повинні звучати!» - вважає молодий співак. Цей проект є цікавим не лише для тих, хто здає іспит, але й для інших верств населення, адже це нове дихання вже відомих творів.

 

Володимир плідно працює над записом нових пісень, аби у майбутньому охопити всю навчальну програму. Вова Шипко відкритий до творчих пропозицій та співпраці.

Просмотров: 840 | Добавил: julysal | Рейтинг: 4.6/7
Всего комментариев: 0
avatar