Главная » 2016 » Февраль » 22
12:08

Вечір у стилі «Все буде добре»

20 лютого в одному з яскравих місць центральної частини столиці,  відбувся вечір легкого гумору та настрою.

Проект «Ліга сміху» активно вийшов «у люди»,  подарувавши своїм поціновувачам зустріч з двома яскравими командами  -  «Трио разные и ведущий» (у  ролі останнього виступив суддя проекту  - Ігор Ласточкін) та VIP ( Тернопіль).

Було очевидно, що тих, хто добре «підсів» на українську версію колись улюбленого гумористичного проекту, у нас вдосталь. 

Цей суботній вечір у затишному товаристві провело багато гостей. Серед  них, і  срібні призери першого сезону «Ліги сміху»  - «Заинька».

Їх звичайно не залишили без уваги, і коли в рамках вечора команди запропонували провести незаплановану бесіду, то самі учасники «Заинькі» залюбки прийняли у цьому участь.  И питання задали, і стали головними героями відповіді.

Загалом, хочеться сказати про те, що якісний  та колоритний  гумор – це наше все. Як кажуть, є про що жартувати та над ким. Тернополяни в цьому сенсі пішли далі: їх виступи були навантажені великою кількістю аксесуарів та навіть візуальним супроводженням.

Достеменно відомо, що гумор продовжує життя. Якщо ви побували (та побуваєте на наступних виступах учасників проекту «Ліга сміху), то маєте непоганий шанс жити вічно.                 

 

Насолодилась Оксана Ткачук

Просмотров: 434 | Добавил: KSANKIN1 | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 0
avatar