Главная » 2015 » Март » 12
22:02

УВАГА! МАМА ЗАГИБЛОГО КУЗЬМИ СКРЯБІНА ПРОСИТЬ ПРО ДОПОМОГУ

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до фанів! (дочитайте, будь ласка, уважно до кінця).
Мама Кузьми Скрябіна Ольга Михайлівна звернулася до шанувальників сина з проханням допомогти вирішити подальшу долю гурту «Скрябін». Звернення мами Кузьми опубліковано на офіційній сторінці гурту «Скрябін» у Фейсбуці. У тексті йдеться про те, що сім'я Андрія Кузьменка хоче дати шанс його музиці, яка не була достатньо розкручена за життя.
"Мені, дорогенькі мої, потрібна ваша допомога. Без вас я не можу прийняти дуже важливе рішення, бути чи піти в небуття групі Скрябін. Музика Кузьми, яка належить і вам, звичайно буде якийсь час на дисках, і всі ми будемо слухати її. Але час невблаганний, буде стирати потроху біль втрати і музику Андрійка. 
І тому під впливом, напевно сина, мені прийшла раптова думка, 8 березня ввечері, що треба продовжити життя Скрябін-групи. Але в голові була така буря і боротьба — як?! Це ж треба на сцену поставити когось, хто має замінити Андрійка! І я подумала — це нісенітниця, яка не має права на життя. 
9 березня, рано, о 4:33, я відкрила очі — і ясна вказівка "Два пацана і Шпрот"! Ця ідея була настільки чіткою, що сумніву не було — не я це придумала.
Мені треба з вами порадитися, адже стільки нерозкручених пісень піде просто в небуття, з часом не буде звучати на концертах-фестивалях. Завдання групи "Скрябін 2.0" розкрутити те, що несправедливо було забуто просто на дисках, і не звучало в ефірах. Я думаю, що ті вказані в сні два пацани, повинні бути молодими, як Оля (Шпрот), мати дар імпровізації, і в цілому зберегти стиль Скрябіна. При тому внести нотку молодості, як це зробив Дорн (але не так кардинально), а на концертах завжди мають бути присутні 2-3 кліпи-постановки у виконанні Андрійка.
На могилі в Брюховичах я знаходжу багато листів, віршів від фанів, які їх залишають Андрійкові, а читаємо їх також ми, його мама і тато. І прочитавши слова, які могли написати тільки щирі та віддані люди, я оцінила любов фанів. І подумала, що тільки з вами всіма, з вашими думками з приводу продоження Скрябіна, я можу приймати якесь рішення! Дуже чекаю на ваші думки. Разом горе пережити легше!"

Свої ідеї, думки надсилайте на мейл skrjabin.2.0@gmail.com

Просмотров: 467 | Добавил: Юлия | Теги: Мама, Андрій Кузьменко, Скрябін | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar