Главная » 2015 » Июль » 1
17:16

«Подаруй посмішку дітям!» у Києві вдруге відбувся благодійний захід студії сучасної хореографії

«Подаруй посмішку дітям!» - Благодійний захід студії сучасної хореографії «Royal-ballet», цього року відбувся вже вдруге - 20 червня - у самому центрі Києва, на Європейській площі, «Український Дім».

          Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, святий обов’язок кожного - дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей  малечі, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав, проте не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.      

Цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває малюк, від якого відмовляються батьки, чи коли дитина опинилася в тяжкій ситуації, або ж має статус соціального сироти, етнічна та расова дискримінації дітей в суспільстві, діти з особливими потребами, з «гарячих» точок, це - діти-переселенці, а всі вони заслуговують бути щасливими і мають право на повноцінне життя!..

Кавалерственна Дама Міжнародного Ордену Святого Станіслава, керівник студії сучасної хореографії «Royal-ballet» - Еліна Парамонова, протягом 5 років ініціює благодійний захід -«Подаруй посмішку дітям!» Це радісне свято, що дарує незабутні враження і створює чудовий настрій для багатьох дітей, зокрема зі спеціальних шкіл-інтернатів, дитячих будинків, дітей-інвалідів, дітей загиблих військових, допомагає сотням дітлахів знайти мрію, повірити у свої сили та з вірою і посмішкою сміливо дивитися у майбутнє!

          Гостями свята були всі без винятку діти, а також  у зв’язку з подіями, що відбуваються на Східній частині нашої держави, є дітлахи, що були  змушені покинути свої домівки - діти-переселенці з Донбасу, частково сироти, що проживають в Деснянському районі Києва, у них немає власного житла, їх не відправляють на канікули в село до бабусі, деякі бачили війну і смерть близьких, в їх очах - недитячий сум, а так хочеться бачити їх радісними, щасливими, усміхненими!

В підтримку благодійного проекту виступили відомі артисти: талановитий маестро, Народний артист України, поет і композитор  - Олег Гаврилюк, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, ведуча телепроекту «ЗІРКАФЕСТ», незрівняна і така ніжна – АЛІДА, неповторнаНаталія Турбіна, чия музика наповнена змістом, а слова пісень змушують пережити все те, що близьке кожному з нас,  фронтмен гурту «ЗА КРАЙ» - Руслан Соловйов, вільна птаха української естради, співачка - Надія Старцева, яка організовує благодійні концерти «Жіночого Концертного Батальйону» для наших хлопців у військових шпиталях, переможець ювілейного сезону проекту «Голос Країни», щасливий тато багатодітної родини із Донецька - Антон Копитін, співоча ведуча, «золотий» голос стадіону «Олімпійський» на Чемпіонаті ЄВРО-2012 - Ірина Чекалюк, Марія Стасюк - фіналістка шоу «Х-Фактор», яка зайняла друге місце на «Дитячій Новій Хвилі – 2009», талановитий, молодий виконавець Кирило Охріменко.

Особлива вдячність за підтримку благодійного проекту «Подаруй посмішку дітям!»  чернівецькій  красуні з великим серцем та неймовірно чистою душею – Марії Яремчук, яка достойно продовжує справу свого батька, легендарного – Назарія Яремчука. Надзвичайно приємно коли молоді артисти - творчі перлини нашої рідної неньки-України, підтримують благодійні проекти для дітей. Марія Яремчук  є прикладом не тільки популярної талановитої співачки з надзвичайною харизмою (суперфіналістка телепроекту «Голос країни», фіналістка Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля - 2012» у Юрмалі, вона представляла Україну на Міжнародному конкурсі «Євробачення - 2014»), а й людини, яка завжди готова підтримати дітлахів позбавлених батьківської опіки. ЇЇ переповнене любов’ю до дітей серце, немов веселка, об’єднує і допомагає кожній дитині відчувати себе потрібною. «Нехай Господь тримає парасольку надії та радості над кожним дитинчам, щоб ні одна дитина ніколи не відчувала себе самотньою!» - зазначає Марія Яремчук.

          Учні студії сучасної хореографії «Royal-ballet» різної вікової категорії виконували цікаві танцювальні постановки, дивували кількістю неймовірних образів та перевтілень, хореографи – Юлія Бобир та Валерія Заїка, балетмейстер-режисер Еліна Парамонова.

          Велика подяка за підтримку  проекту «Подаруй посмішку дітям!»: Едварду Діксону – директору канадської місії допомоги дітям-сиротам «Море Любові», Володимиру Тоцькому - директору БФ «Вітер Змін», Юрію  Стельмащуку – директору ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», за організацію цікавого дозвілля  (різноманітні майстер-класи, ігри, конкурси для дітей), а також  смачні сюрпризи в рамках фестивалю «СмачноFest». Христині Магер, яка передала від Равшана Тагієва чудові подарунки – малюнки і картини із зображенням благородних коней,   авторами яких є  діти зі шкіл-інтернатів авіаційного  коледжу міста Слов'янська та Донбаського педагогічного університету.

          Медіа підтримка заходу: часопис журнал «Оксамит», «Журнал мир отдыха и бизнеса», інформаційна агенція «Бізреліз» та «Інтерфакс-Україна», інтелектуальний музичний портал «Music Ukraine», культурний центр українського товариства глухих «УТОГ», інформаційно-ресурсний центр «Гурт», портал «Велика Ідея», всеукраїнський інтернет-телевізійний канал «Здорова Україна», телеканал новин «24», портал «Слухи», онлайн-журнал «STAR BROTHERS», ПП «Інформаційне агентство Єдиний Слов’янський Фронт», медіа група «Голос UA», а також  Український Форум Благодійників, Асоціація Благодійників України, Національна Асамблея інвалідів України і звичайно ж найпопулярніша соціальна мережа у світі -  Facebook. 

           Еліна Парамонова - ідеолог заходу зазначає: «зігріймо теплом і любов'ю кожне дитяче серденько, подаруймо наші посмішки дітям, адже це так просто, бо навіть одна маленька посмішка – може змінити життя!.. ТОМУ ОБЄДНУЙМОСЯ ЗАРАДИ ДОБРА, АДЖЕ РАЗОМ МИ ЗМІНИМО СВІТ НА КРАЩЕ!!!»

Просмотров: 531 | Добавил: nikiphorov | Теги: Кирило Охріменко, Royal-ballet, Подаруй посмішку дітям, Марії Яремчук | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar