Главная » 2016 » Январь » 27
17:03

Павло Шилько: "Система голосування премії YUNA аналогічна системі Grammy"

Генеральний продюсер музичної премії "YUNA-2016" Павло Шилько в онлайн-конференції порталу tochka.net розкрив найцікавіші подробиці ювілейної церемонії нагородження, якій у цьому році виповнюється 5 років!

Під час спілкування з читачами інтернет-порталу tochka.net Павло Шилько порівняв музичну премію YUNA з міжнародною церемонією нагородження Grammy. Продюсер також підкреслив, що YUNA - це професійна премія і пояснив найголовніший принцип, за яким її вручають:

"Є багато премій і скрізь різна система вибору переможця. Наша система схожа на Grammy, Brit Awards, де у визначенні «найкращих» задіяні професіонали. За їх голосуванням і визначаються переможці. Ці премії є професійними. У свою чергу, такі церемонії, як MTV Music Awards, Billboard Music Awards вручаються за іншою схемою: за переглядами, рейтингами, кількістю продажів. З самого початку ми вибрали схему, де  рішення приймають професіонали".

Також, генеральний продюсер нагадав про цьогорічні зміни в "YUNA-2016". Тепер з'явилася нова номінація «Найкращий артист New Media», нагороду за яку отримає той музикант, який найяскравішим чином проявив себе у соціальних мережах, Інтернеті і т.д. Номінація була створена для того, щоб стимулювати молодих артистів, які розуміють, що можна отримати "YUNA" і стати популярним не тільки за допомогою традиційних медіа, а й так званих «new media».

До того ж, Павло пообіцяв несподівані виступи-сюрпризи на церемонії нагородження. Що саме це буде, ми дізнаємося вже на премії, яка відбудеться 25 лютого у Національному Палац мистецтв «Україна». У рамках церемонії нагородження виступлять: Іван Дорн, MONATIK, Бумбокс, Jamala, Alyosha, Время и Стекло, Alekseev, і багато інших.

Більше інформації на сайті: www.yuna.ua

Просмотров: 874 | Добавил: Юлия | Рейтинг: 4.4/28
Всего комментариев: 0
avatar