Главная » 2015 » Июль » 2
16:04

Наталія Мосейчук оголосила імена переможців фотоконкурсу «Український виклик» за результатами народного голосування

В Києві відбулася церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Український виклик» за підсумками народного голосування на сайті  http://photo.tsn.ua/ у рамках виставки World Press Photo’15. Переможців оголосила ведуча новин ТСН  Наталія Мосейчук.

Автором найкращої світлини став Владислав Мусієнко. Він отримав цінний приз - фотокамеру Canon EOS M3 від бренду Сanon, єдиного глобального партнера World Press Photo у світі вже протягом 23 років. Друге та третє місце посіли відповідно Єфрем Лукацький та Володимир Шуваєв, які одержали подарунки від партнерів конкурсу - компанії Eastpak та бренду «Absolut». Всім призерам подарували книгу-хроніку «94 дні. Євромайдан очима ТСН».

«Світлини, які змушували зупинятися, згадувати, знову і знову переживати біль – це безперечно світлини української частини експозиції «Український виклик». Дивишся на такі фото з Майдану  і розумієш, що люди зробили свій вибір свідомо. Багато з них вже у Небесній сотні. З обпеченими від коктейлів руками, з дерев'яними щитами, з рюкзаками, в яких конспекти з університетських предметів, адже загинуло багато студентів... Молодих хлопців, які йшли на Майдан після занять у вишах…  Такими вони і залишаться в нашій пам’яті – звитяжні, відчайдушні, юні. Назавжди. Фрагменти боїв на Донбасі, понівечених тіл зі збитого Боїнга, розтрощених осель зі слідами крові мешканців українських сіл та містечок – це теж вже історія. І такою вона стала завдяки фоторепортерам. Тому що вони ризикують. Вони – «ад'ютанти історії». Але передусім вони – патріоти. Всім, хто виконує свій професійний обов’язок - величезне спасибі», - відзначила Наталія Мосейчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Премія «YUNA» оголосила про кардинальні зміни!

Нагадаємо, World Press Photo – найавторитетніший міжнародний щорічний огляд фотожурналістики, який в значній мірі визначає стандарти професії починаючи з 1955 року. Щороку міжнародне незалежне журі, яке складається з професійних фотографів та фоторедакторів ЗМІ, оцінює роботи претендентів у 9-ти різних категоріях, представлені фотожурналістами, агенціями, газетами та журналами з усіх куточків світу. З 9-го по 30 червня фотографії World Press Photo’15 експонувалися у Києві у Національному музеї Т.Шевченка. Організатори виставки – громадська організація «Камера обскура», Школа фотографії  Віктора Марущенка під патронатом новин ТСН (канал «1+1») надали можливість 24 українським фотографам, які відправили на форум WPP ’15 світлини гострих подій, що відбувалися в нашій країні, продемонструвати свої роботи в межах окремої тематичної експозиції «Український виклик». На сайті http://photo.tsn.ua/ протягом трьох тижнів тривало голосування через соціальні мережі, і були визначені три кращі фото року.

Просмотров: 684 | Добавил: nikiphorov | Теги: ТСН, Наталія Мосейчук, Владислав Мусієнко, World Press Photo, Володимир Шуваєв, Єфрем Лукацький | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar