Главная » 2016 » Июль » 6
13:56

Marietta Ways зібрала всіх на вечір музики

1 липня о 19:00 в Caribbean Club Concert Hall відбулась грандіозна pre-partу "Marietta Ways - музична подорож"

Marietta Ways - молода, але вже досить популярна українська співачка. Свою професійну творчу кар'єру Marietta Ways  почала з раннього дитинства. Вже в сім років вона з упевненістю виходила на сцену в рамках всіляких дитячих конкурсів та фестивалів, завойовуючи любов глядачів і підкоряючи серця членів журі неперевершеним тембром голосу і абсолютно не дитячим професіоналізмом.

У творчому доробку співачки Дитяча «Нова Хвиля», «Чорноморські Ігри», фестиваль «Відкрита Європа» і приголомшлива перемога в «Berliner Perle». На сьогоднішній день Marietta Ways вже записала 4 сольні альбоми, а влітку минулого року стала фіналісткою Американського конкурсу «Unsigned Only-2015», де з 20000 пісень з усього світу, журі відібрало 10, в числі яких пісня Marietta Ways - «Heartbeat». Англомовний альбом співачки вже знаходиться в ротації світових інтернет радіо, а так само на самих популярних ресурсах світу.

Ще одним важливим кроком для співачки стала перемога у національному відборі на XXV Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні «ВИТЕБСК 2016», саме вона  представить Україну  на цьому конкурсі.

І саме на передодні поїздки на конкурс, відбулась pre-partу "Marietta Ways - музична подорож".

В рамках вечірки гостей чекало багато сюрпризів. Яскрава фото зона, виготовлена спеціально по замовленню. Кожен, міг опинитись на великому шляху, що веде до світу музики. В цей вечір своїм виступом публіку радувала маленька співачка, яка представлятиме Україну на дитячому конкурсі естрадної пісні «ВИТЕБСК 2016», учасниця шоу "Голос.Діти" - Катерина Манузіна. Не дивлячись на свій вік, ця сонячна дівчинка з неймовірним голосом підкорила вишукану публіку, яка зібралась цього вечора в клубі.

Катерина Манузіна, Дмитро Сисоєв, Marietta Ways

Катерина Манузіна, Тимур Мірошниченко, Marietta Ways

Катерина Манузіна, Євгеній Приходько, Marietta Ways

Влад Багінський

Далі на всіх чекав виступ чарівної, молодої співачки Marietta Ways, в цей вечір зі сцени лунав тільки живий звук. Співачка виступала у супроводі гурту "Beathoven".  Marietta Ways подарувала публіці яскравий вечір музики, виконавши як авторські композиції так і відомі світові хіти в унікальному оранжуванні.

Особливою родзинкою вечора стала зона побажань, кожен гість вечора на українському рушнику міг написати побажання учасницям "Слов'янського базару в Віцебську", по завершенню виступів мами Катерини та Марієтти вручили дівчатам рушник з побажаннями, як оберіг, що буде супроводжувати їх в далеку дорогу до Віцебську.

Розважав публіку та дарував веселий настрій - ведучий вечора - Тимур Мірошниченко!

Онлайн-журнал Star Brothers бажає нашим учасницям гарного виступу на конкурсі і звичайно повернутись з перемогою!

Трансляція конкурсу в Україні буде відбуватись на телеканалі Інтер – 15, 16, 17, 18 липня. Початок концертів - 22:00

 

Просмотров: 1116 | Добавил: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar