Главная » 2015 » Март » 20
19:22

Юрій Горбунов почав займатися йогою та гастролює по містах України

Про те, як змінилося життя Юрія Горбунова після сорока, український актор і телеведучий розповів у ексклюзивному інтерв’ю журналу Viva!

У фотосесії для відомого видання Юрій Горбунов з’явився у класичному образі: костюм –трійка, краватка-метелик, капелюх та контрабас. Під час інтерв’ю  телеведучий  та головний герой серіалу «Москаль», що стартує на «1+1» незабаром,  розповів про повернення до театральної сцени та поділився не тільки своїми кар’єрними планами, а й деякими подробицями приватного життя. 
Загалом актор  зауважив: після сорока переоцінив своє життя, почав ставитись до нього простіше, а також вирішив, що настав час реалізовувати бажання.

«Давно хотів зайнятися йогою, але от тільки нещодавно почав. Одного чудового дня прокинувся і подумав, що настав час свої мрії втілювати у реальність, повернутись на мовні курси, підтягнути англійську, піти на йогу», - поділився Юрій Горбунов.

Також, Юрій Горбунов згадав курйозний випадок, який трапився під час вистави «Два анекдоти на вечерю» в Одесі.

«У комедії є момент, коли мене ображають, виганяють, я йду через глядацький зал. Потім Наталя Степанівна (Лілія Ребрик) дізнається, що я приходив свататися, і мене повертають. Я ображений йду по центральному проходу, скаржуся вголос, що страшне серцебиття. І тут одна жіночка-глядачка встає зі свого місця, бере мене за руку і каже: "Не хвилюйтеся, я читала цю п'єсу - все добре закінчиться». Таке могло статися лише в Одесі, більше ніде (сміється)".

До речі, вже скоро цю виставу за участі Юрій Горбунова зможуть побачити жителі Західної України. А саме: 23-го березня Чернігів, 29-го Хмельницький та 30-го Чернівці.

Яким іще буває актор за межами свого телевізійного та сценічного образу ?  Які емоціональні моменти він намагається зберігати у пам’яті? Що пропонували Юрі прихильниці?  Читайте у новому випуску журналу про зірок Viva!

Просмотров: 332 | Добавил: nikiphorov | Теги: чернівці, хмельницький, Юрій Горбунов, Чернігів, 1+1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar