Главная » 2015 » Март » 12
18:05

Гурт DZIDZIO записав пісню із симфонічним оркестром

Запальні DZIDZIO у творчому дуеті з талановитим композитором і гітаристом Анатолієм Долеско записали симфонічну версію давно відомої і улюбленої всіма пісні “Ja cie kocham”.

Пісню “Ja cie kocham” Дзідзьо з Лесиком та Юліком вибрали не просто так. Цією піснею про справжнє кохання вони хочуть привітати всіх дівчаток, жінок і бабусь зі святом весни. Завдяки тому, що в цій композиції звучить фраза «Я тебе кохаю» одразу чотирма мовами, вона давно полюбилась прихильникам DZIDZIO і у Польщі, і в Америці.
Про незвичний творчий експеримент гурт DZIDZIO і композитор Анатолій Долеско говорили вже давно. Але запальні і жартівливі тексти DZIDZIO і класична музика – поєднання досить неординарне.  Хотілось зробити композицію такою ніжною і весняною, щоб вона запала в душу всім жінкам.
Остаточне рішення прийняв Дзідзьо, бо обіцяв зробити приємне до свята найріднішій жінці в його житті – мамі.
“Моя мама завжди хотіла, аби я співав оперні пісні. Вона мріяла побачити мене у чорному фраку з гарним метеликом на шиї у Львівській опері, і щоб я заспівав не гірше, аніж Робертіно Лоретті. Тому я нарешті то зробив, для мами, щоб вона вже тішилася і відстала від мене з тою ідеєю! Мамо, чуєте? Нарешті будете слухати мою пісню у супроводі симфонічного оркестру!”
 
Прем’єра “Ja cie kocham (sympho version)” вже на офіційному сайті гурту DZIDZIO: http://dzidzio.com/music/

Просмотров: 293 | Добавил: nikiphorov | Теги: Анатолій Долеско, DziDzio, Ja cie kocham | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar