Главная » 2015 » Апрель » 30
15:35

Гурт DZIDZIO виконав мрію юної харків’янки

Концерт гурту DZIDZIO в Харкові відвідала особлива шанувальниця. Днями в ефір каналу «Україна» вийшов випуск програми «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим, в якому головною героїнею виступила 20-річна дівчина на ім’я Женя з рідкісною «кришталевою хворобою».

За все своє життя вона мала багаточисленні переломи кісток і пересувається на інвалідному візку. Коли у Жені запитали про найщасливіші моменти її життя, вона згадала про концерт гурту DZIDZIO в м. Зміїв, Харківської області, куди її запросили друзі, аби розрадити дівчину.

Саме тому редактори «Говорить Україна» без роздумів запросили гостем програми музиканта Дзідзьо з його колегами Лесиком та Юліком, щоб зробити особливий сюрприз для Жені.

«Ми до останнього моменту не знали, чи зможемо приїхати на передачу, чи встигнемо з літака, бо саме були за кордоном. А після того одразу мали їхати на наступний концерт в Одесу. Але почули цю історію і зрозуміли, що не можемо відмовити і мусимо подарувати радісні емоції Жені. Тому ми дуже вдячні команді «Говорить Україна», що заради нас і Жені вони практично напередодні перенесли зйомки, щоб ми встигли і таки приїхали». – розповідає Дзідзьо.

«Ми абсолютно не очікували, що героїня програми нас так сприйме. Вона дійсно не знала, що ми приїдемо. Навіть розплакалася від такої несподіванки! Ми вирішили так: подаруємо їй пісню і квитки на концерт. А потім просто під час зйомок програми виявилось, що Женіна улюблена пісня – «Каділак». І ми в таємній кімнаті спостерігали за тим, як ведучий це випитав. Після того я одразу вирішив, що запропоную Жені проїхатись зі мною на «Каділаці», що ми і зробили одразу після закінчення зйомок!


А на концерті в Харкові ми знали, що Женя буде, фотографувалися і були раді її бачити! Якщо комусь ми приносимо такі справжні і живі емоції і відчуття, то ми з того тільки раді! Сподіваємось, що на наступний наш концерт Женя прийде вже без візка».

Просмотров: 255 | Добавил: nikiphorov | Теги: Україна, Каділак, Говорить Україна, DziDzio | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar