Главная » 2015 » Июль » 23
17:06

Гурт DZIDZIO продовжив закордонний тур у Канаді та США (ВІДЕО)

Українці по всьому світі чекають на концерти гурту DZIDZIO

У травні 2015 року український гурт DZIDZIO анонсував продовження свого закордонного туру, що розпочався у січні. Запальних музикантів давно запрошують завітати з концертом прихильники з різних країн. Цього разу Дзідзьо, Лесик та Юлік відвідали одразу Канаду та США.

У Канаді гурт DZIDZIO виступав вперше, але під час концертів прихильники підспівували всі пісні гурту напам’ять. Повні зали публіки, де зібралось близько 1000 людей, були у захваті від позитивного виступу веселої трійці. Як і зазвичай, на гостях заходу можна було побачити традиційний український одяг, із зали невпинно лунали патріотичні гасла на підтримку України та майоріли українські прапори.

В США гурт DZIDZIO в якості хедлайнерів разом з іншими українськими артистами було запрошено до Нью-Йорку на фестиваль «Союзівка» («Soyuzivka») - щорічний фестиваль української культури, метою якого є збереження та поширення українських культурних традицій. Цього року фестиваль проходив вже в дев'ятий раз, де зібралось близько 10 000 глядачів.


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ДВЕ ПРЕМЬЕРЫ от Radio Killer! (ВИДЕО)

Також DZIDZIO тепло зустріли у Чикаго та Детройті, де вони вже були знайомі публіці з їхніх концертів, що відбувалися у січні.

Наступне місто в рамках закордонного туру, яке гурт DZIDZIO збирається відвідати з концертом вже у серпні – це Прага (Чехія).

Просмотров: 494 | Добавил: nikiphorov | Теги: Дзідзьо, DziDzio, лесик, Союзівка, Юлік | Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 0
avatar