Главная » 2016 » Февраль » 28
21:32

Друга міжнародна виставка освіти України ЗНО 2016 р.

26 лютого в павільйоні Міжнародного Виставкового Центру  у рамках  виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» відбувся проект під гаслом «Ми Українці!  Україна-це я! Україна- це ти!».

У ньому взяли участь українські вокалісти, артисти які, вже залишили відбиток в культурі України. Трохи про гостей: гурт «Хрущі» розкрив частинку етнічної культури, порадувавши київського глядача додатковим концертом в Києві  цього ж вечора.

 

Тернопільський гурт «Тріода» - чудові вокалісти з проникливими і дуже глибокими голосами,  порадували глядачів абсолютно різноплановими хітами. Співали  про любов,  очікування,  про зрозумілі та прості речі...Говорили з гостями про те що є важливим для кожного, хто щиро любить та шанує рідну землю.  

Великою радістю для воїнів АТО, які прибули з Дебальцевого та всіх інших присутніх на концерті, стала участь у всеукраїнському русі «Мрiйники Украiни». З пазлів дитячими руками була складена карта України, де малеча  зобразила свої заповітні бажання. Надпотужно  закликала  «Хай не буде війни», юна леді - наймолодший посол Миру Дарина Коломіцька.

З щирою любов'ю до України і до матерів, заспівав фіналіст  проекту «Шанс» Карен Макарчук, а найдобріша українська група «Територiя свiтла» подарувала всім присутнім відчуття українського колориту і культури. 

Сюрпризом для абітурієнтів став виступом юної співачки Анни Трінчер, яка представила нове відео та розповіла гостям, що успіх приходить, потрібно тільки «Починати з себе». 

Завершив творчий вечір випускник проекту «Х-Фактор» співак Хас. Він поділився з  присутніми рецептом українського щастя,  виконавши  пісню «Там є». Журнал STAR BROTHERS  став медіа партнером  заходу. Таким чином, чи не вперше у своїй творчій історії, підтримавши саме подію освітянського характеру.  

Побувала Оксана Ткачук

 

Просмотров: 424 | Добавил: KSANKIN1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar