Главная » 2015 » Апрель » 29
16:50

Бал-маскарад «За мир»!

Громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» оголошує про проведення грандіозного проекту, аналогів якому немає не тільки у Харкові, але й в Україні,   найяскравіша та наймасштабніша подія в культурно-розважальному житті Харкова – благодійний бал-маскарад "За мир"!

Проект реалізується при підтримці Харківської обласної державної адміністрації в особі голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна. 

Бал-маскарад «За мир»  – це знакова подія в житті міста, яка дивує своїм форматом, масовістю та шоу, у якому поєднуються танцювальні, музикальні композиції з грою світла, вишуканим оформленням та майстерністю артистів. 

У програмі бал-маскараду масштабні танцювальні номери у виконанні 150 пар студентів харківських навчальних закладів, а також неймовірна театрально-танцювальна вистава від провідних хореографів міста. 

Усі номери, які побачить глядач протягом вечора, будуть об`єднані єдиною темою та ідеєю про збереження миру,запобігання війни та допомогу постраждалим від бойових дій. 

Також слід зазначити, що гості зможуть зробити красиві фотознімки у спеціальній фотозоні, скуштувати авторські солодощі на фуршеті та взяти участь у благодійному аукціоні. 

Головною метою цього проекту є збір коштів на допомогу  постраждалим від бойових дій у зоні АТО. До створення бал-маскараду «За мир» долучилися члени громадської організації волонтерів «Сестра милосердя АТО», тож збір коштів відбуватиметься чесно й прозоро, а протягом усього вечора кожен зможе зробити свій внесок у добру справу.

Бал-маскарад відбудеться 25 травня по традиції в одному з найкращих залів міста –Premier Palace Hotel Kharkiv.  Діятиме вечірний дрес-код. 

Нагадаємо, що громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» успішно провела два бали: у березні та грудні 2014 року. Ці події мали неабиякий резонанс. 

Так, у бал-маскараді «За мир», що відбувся зимою, взяло участь 120 пар! Зараз «Еліта Нації» має ще вищу мету: долучити до створення танцювальної композиції студентів 5 ВНЗ Харкова! Ми завжди відкриті для партнерства та взаємодопомоги. 

Творимо добру справу разом!

Просмотров: 285 | Добавил: nikiphorov | Теги: Premier Palace Hotel Kharkiv, Еліта Нації, За мир | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar