Главная » 2015 » Май » 25
12:53

Арсен Мірзоян відсвяткував День народження на сцені

Український музикант Арсен Мірзоян відсвяткував День народження сольником у київському «Caribbеan club’і». Артиcт влаштував справжнє двогодинне музичне свято, під час якого крім відомих пісень, виконав і кілька нових композицій. Серед них і нова робота під назвою «Інші двері», що була написана за кілька днів до столичного концерту.

 «Ми були в турі західною Україною і під час нашого перебування у Луцьку народилась пісня в стилі босанова «Інші двері, - розповідає Арсен Мірзоян. – Ми одразу розклали її на партії та вже в Рівному вперше зіграли. А сьогодні виконали її у Києві. Пісня подобається людям – ми щасливі».

Зал був забитий вщент, разом із Арсеном  співав, як вже відомі хіти, так і зовсім нові композиції. 


Зовсім нещодавно, Арсен Мірзоян презентував пісню «Стрелы», але на сольному виступі більшість глядачів знали слова та підспівувала. 

«Це була перевірка боєм, люди співали майже всі пісні з нами і це найголовніша перемога, -  ділиться враженнями Мірзоян. – Я думав, що в Києві публіка більш розбалувала і не очікував такої віддачі. Раніше столичні меломани могли оцінити якість музики, майстерність музикантів, вокал, але цього разу вони прийшли ще й з багажем знань, вони знали слова пісень та співали разом з нами».

Нагадаємо, вже цього літа Арсен Мірзоян планує відтворити концерт Володимира Висоцького на аранжування Георгія Гараняна.

Просмотров: 372 | Добавил: nikiphorov | Теги: Caribbеan club, Арсен Мірзоян | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar