Главная » 2015 » Июль » 8
10:26

Арсен Мірзоян готує концерт пам’яті Висоцького

Арсен Мірзоян готує програму під назвою «Мій Висоцький», присвячену відомому музиканту. Ідея реалізувати цей проект в українського артиста виникла давно, але саме зараз він зрозумів, що прийшов час діяти.

«Це своєрідна містика, чи магія, - зізнається Арсен Мірзоян. - Висоцький співав «Корабли постоят и ложатся на курс, но они возвращаются сквозь непогоду, не пройдёт и полгода, и я появлюсь». Так ось між датою народження та датою смерті Володимира Семеновича рівно півроку. І так виходить, що кожні півроку його згадують концертами, вечорами пам’яті. Коли ми вирішили зробити музичну програму «Мій Висоцький», то зрозуміли, що вона має бути презентована 25 липня через півроку після народження маестро».

До цього проекту Арсен разом зі своїми музикантами підходять з усією серйозністю. Адже, працювати над роботами класика велика відповідальність. Український артист зізнається, що в програмі «Мій Висоцький» буде менше креативу, а більше ностальгії, бо композиції Володимира Висоцького в першу чергу - це емоції.

«Я познайомився з творчістю Володимира Семеновича ще в дитинстві, - згадує Мірзоян. – Тоді в нас вдома ще був старий програвач і почали з’являтись вініли. Вони були коротенькі, ми їх слухали, вивчали напам’ять. Згодом я співав почуті пісні під гітару в дворі. Співаю їх і досі в колі друзів. А тепер ще й заспіваю на концерті пам’яті».

Для українського музиканта концертна програма «Мій Висоцький» особлива. Адже, вже багато років Мірзоян ставиться до творчості Висоцького з великою повагою. Навіть портрет Володимира Семеновича для афіші музичної програми «Мій Висоцький» намалював сам.

Презентація програми «Мій Висоцький» відбудеться 25 липня у «Caribbean- Club». До неї увійдуть такі знакові композиції, як «Еще не вечер», «07», «Корабли», «Песня о друге» та багато інших.

Просмотров: 370 | Добавил: nikiphorov | Теги: Арсен Мірзоян, Мій Висоцький, Caribbean Club | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar